Svatební dorty

Svatební dorty

Svatební dorty

Naší velkou srdeční záležitostí jsou svatební dorty, již jsme jich udělali mnoho. Zde je alespoň malá ukázka realizovaných zakázek.
Při objednání svatebních dortů doporučujeme konzultaci, ale pár návrhů od kterých se odrazit viz níže.
Nadýchaný korpus dle vašich preferencí: vanilkový, tmavý kakaový, oříškový či mix, Samozřejmě jsou možné i jiné. Korpusy oživujeme různými cukrovými sirupy ať už alkoholovými či ovocnými, vše domácí výroby.
Vnitřní krém děláme odlehčené kombinací mascarpone, tvarohu a smetany případně žervé.
Po domluvě lze udělat ovocný krém či ke krému přidat vrstvu ovocného rozvaru, lemon curd či ovocného želé nebo ho doplnit čerstvým ovocem.
Vnější krém děláme z másla a čokolády, který chutná jako čokoládový pralinka.

U všech našich dezertů jsou kvalitní suroviny zaručeny jako např. pravá vanilka, kvalitní čokoláda, oříšky, koření či alkohol místo chemických esencí. Zásadně nepoužívá cukrářské směsi a polotovary.

Květinové a ovocné zdobení se liší podle toho, jaké květy a ovoce jsou v tu dobu k dispozici a v jaké jsou kondici (např. Nebudeme v zimě nabízet dort zdobený jahodami, jelikož jsou ve většině případů nepoživatelné.) Nabídku se vždy snažíme podřídit sezóně.
Zdobení dortů je kreativní práce, proto se někdy může nepatrně lišit od přání zákazníka.

Ceny se odvíjejí od velikosti dortu a Vámi zvoleného zdobení. Ceny začínají na 1600kč u jednopatrového dortu o velikosti 24cm.

Jak objednávat:
Napište email na info@bistrokantyna.cz, osobně v bistru v Radobyčické ulici nebo na tel. 736665033.

Galerie dortu

phone-handsetmenu